Grafika

Jesteś w ciąży - zadbaj o swoją skórę

Największym kłopotem młodych mam są rozstępy, gdyż pozbycie się ich jest wyjątkowo trudne. Powinno się zatem podczas całej ciąży dbać o to, żeby nie doszło do ich powstania. Najistotniejsze jest zachowanie poprawnej wagi. Bazowym powodem uwidocznienia się rozstępów jest bowiem nadmierne przybieranie na wadze. Wskazane jest zatem respektowanie zasad właściwego odżywiania, zaś w szczególności ograniczenie spożycia słodkości. Równocześnie nie można zapominać o stosowaniu dobrych kosmetyków, dedykowanych w_ląs_nie dla pań ciężarnych. Ich stosowanie warto wdrożyć najpóźniej w czwartym miesiącu ciąży, zaś najlepiej już na samym jej początku. Ciało powinno być smarowane kremem lub balsamem dwa razy na dzień. W tym miejscu Powinno się napomknąć, że idealną alternatywą dla takich kosmetyków może być oliwa z oliwek.
Rozstępy nie są jednymi problemami skórnymi, na które narzekają kobiety ciężarne. Podczas ciąży cera twarzy staje się bardziej wrażliwa, dlatego zazwyczaj dochodzi do nadmiernego przesuszenia lub łuszczenia. Niekiedy towarzyszy temu odczucie swędzenia lub pojawienie się przebarwień. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u dermatologa, który zaleci stosowanie poprawnych preparatów. Samodzielnie wybrane kosmetyki mogą bowiem okazać się niewystarczające.

Prawidłowa pielęgnacja skóry do podstawa, jeżeli pragnie się zachować piękny wygląd. Czasem jednak osiągalne metody nie są w stanie zapobiec powstaniu niekorzystnych zmian. Na szczęście istnieją najróżniejsze sposoby przywrócenia skórze naturalnego wyglądu. Dzięki temu pani może odzyskać urodę a także cieszyć się związanym z tym dobrym nastrojem. Dla większości dziewczyn wygląd zewnętrzny odgrywa niezwykle znaczącą rolę. Również a także przyszłe mamy chciałby ładnie się prezentować, zarówno w trakcie trwania ciąży, jak i już po porodzie. Tymczasem w trakcie dziewięciu miesięcy oczekiwania na dziecko w wyglądzie mogą wystąpić pewne niekorzystne modyfikacje. Pogorszeniu może ulec między innymi stan skóry. Nie należy jednak wpadać w panikę, gdyż zależy to przede wszystkim sposobu postępowania kobiety w ciąży.

Frazy: ciąża rozstępy, ciąża uroda, uroda, ciąża kosmetyki, rozstępy

Informacje w kategorii: Zdrowie, moda i uroda

Kosmetyki dla dzieci do kąpieli


Wszystkie kosmetyki przeznaczone dla dzieci mają delikatne składniki myjące, które nie uczulają wrażliwej i cienkiej skóry niemowląt, doskonale ją za..

Kosmetyki dla naszego dziecka


Należy pamiętać, aby nie przesadzać z ilością stosowanych kosmetyków u dzieci. Należy zachować umiar szczególnie w przypadku kremów chroniących..

Bielizna dla przyszłej mamy


Staniki dla kobiet w ciąży wykonuje się z przyjaznej ciału tkaniny, która nie powoduje podrażnień. Jak wiadomo samopoczucie kobiety w czasie ciąży..

Aktualności RSS

Kosmetyki do kąpieli dla niemowląt
Wszystkie kosmetyki przeznaczone dla dzieci mają delikatne składniki myjące, które nie uczulają wrażliwej i cienkiej skóry..
Jak dbać o skórę w trakcie ciąży
Dla większości pań wygląd zewnętrzny odgrywa niezwykle znaczącą rolę. Także oraz przyszłe mamy chciałby ładnie się..
Kosmetyki dla dzieci
Należy  pamiętać, aby nie przesadzać z ilością stosowanych kosmetyków u dzieci. Należy zachować umiar szczególnie..
Pierwsza kąpiel
Przez całe dziewięć miesięcy naturalnym środowiskiem życia naszego maluszka jest woda w łonie matki. Nic więc dziwnego,..
Letni piknik
Wakacje to nie tylko dłuższe wyjazdy czy urlopy, ale też weekendy oraz popołudnia, które możemy miło spędzić w..
Wypowiadamy walkę rozstępom
Rozstępy to zmora wielu kobiet, która dotyka je bez względu na wiek, wagę czy też kondycję. Najczęściej zmagają się z..
Ten serwis korzysta z ciasteczek Cookies aby działać poprawnie. Więcej informacji. Rozumiem