Grafika

Zajęcia teatralne dla dzieci we Wrocławiu

Przyjdź ze swoim dzieckiem do Fabryki Pomysłów i Zabaw i pozwól mu odkryć fascynujący świat teatralnej sceny! Jeśli Mała Scena zauroczy Twoją pociechę zapisz ją na cotygodniowe zajęcia - niech rozwija własne aktorskie zdolności pod okiem profesjonalistki - aktorki Lucyny Wróbel.

Zajęcia teatralne dla maluchów to radosna zabawa w teatr a także rewelacyjny trening rozwijający wyobraźnię i twórcze myślenie. Podstawy aktorstwa dla malutkich artystów, pozwalające kształcić umiejętności gry aktorskiej a także ćwiczyć dykcję.Mała Scena dla dzieci od 3 do 5 lat:
Zajęcia teatralne dla maluchów to radosna zabawa w teatr a także rewelacyjny trening rozwijający wyobraźnię a także twórcze myślenie.Mała Scena dla dzieci od 5 do 9 lat:
Podstawy aktorstwa dla malutkich artystów, pozwalające kształcić umiejętności gry aktorskiej a także ćwiczyć dykcję.Zapisy na zajęcia trwają. Liczba miejsc ograniczona. Nie czekaj, zapisz się już dziś!
Zobacz stronę: Zapraszamy do tajemniczego świata teatru! Podstaw gry aktorskiej mogą nauczyć się w Fabryce tak samo przedszkolaki jak i dzieci w wieku szkolnym. Natomiast ludziom, dla jakich aktorstwo jest drogą ku przyszłości, pomożemy przygotować się do egzaminów na wyższe uczelnie aktorskie.

Tagi: zajęcia teatralne dla dzieci, zajęcia dla najmłodszych, zajęcia dla dzieci, zabawa w teatr, zajęcia teatralne

Informacje w kategorii: Zajęcia dla dzieci

Urodziny dla dzieci, imprezy okolicznosciowe Poznań


Zabawy, gry i konkursy, pokazy iluzji, eksperymenty naukowe dla dzieci, przedstawienia- możemy przeprowadzić wszędzie, gdzie Państwo sobie życzą. Nasza..

Szkoła HIP-HOP dla dzieci we Wrocławiu


Polecam rozwojowe zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone przez Szkołę Tańca Flashdance w Fabryce Pomysłów i Zabawy! :) HIP-HOP dla dzieci to nie tylko..

Angielski dla maluchów - uczymy przez zabawę Warszawa


Zapraszamy do BimBom gdzie poznasz ofertę nauki języka angielskiego dla dzieci. Szkoła uczy języka angielskiego przez zabawę. Zajęcia odbywają się..

Wiadomości z sieci

Pierwsza kąpiel
Przez całe dziewięć miesięcy naturalnym środowiskiem życia naszego maluszka jest woda w łonie matki. Nic więc dziwnego,..
Skóra pod specjalnym nadzorem
Podczas ciąży w ciele kobiet zachodzi wiele istotnych zmian. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o całe ciało. Na..
Letni piknik
Wakacje to nie tylko dłuższe wyjazdy czy urlopy, ale też weekendy oraz popołudnia, które możemy miło spędzić w..
Domowe pieczenie chleba
Domowe pieczenie chleba przez część osób traktowane jest jako hobby, dla innych jest to coś zupełnie zwyczajnego, tak jak..
Pełna wdzięku w karnawale za sprawą bielizny
Elegancka i zmysłowa bielizna powinna być dla Ciebie prawdziwą tajną bronią w okresie karnawału. Dzięki niej będziesz..
Bielizna dla kobiet w ciąży
Jak wiadomo samopoczucie kobiety w czasie ciąży jest niezwykle ważne. Dobór odpowiedniej bielizny ciążowej sprawi, że..
Ten serwis korzysta z ciasteczek Cookies aby działać poprawnie. Więcej informacji. Rozumiem