Grafika

Zajęcia teatralne dla dzieci we Wrocławiu

Przyjdź ze swoim dzieckiem do Fabryki Pomysłów i Zabaw i pozwól mu odkryć fascynujący świat teatralnej sceny! Jeśli Mała Scena zauroczy Twoją pociechę zapisz ją na cotygodniowe zajęcia - niech rozwija własne aktorskie zdolności pod okiem profesjonalistki - aktorki Lucyny Wróbel.

Zajęcia teatralne dla maluchów to radosna zabawa w teatr a także rewelacyjny trening rozwijający wyobraźnię i twórcze myślenie. Podstawy aktorstwa dla malutkich artystów, pozwalające kształcić umiejętności gry aktorskiej a także ćwiczyć dykcję.Mała Scena dla dzieci od 3 do 5 lat:
Zajęcia teatralne dla maluchów to radosna zabawa w teatr a także rewelacyjny trening rozwijający wyobraźnię a także twórcze myślenie.Mała Scena dla dzieci od 5 do 9 lat:
Podstawy aktorstwa dla malutkich artystów, pozwalające kształcić umiejętności gry aktorskiej a także ćwiczyć dykcję.Zapisy na zajęcia trwają. Liczba miejsc ograniczona. Nie czekaj, zapisz się już dziś!
Zobacz stronę: Zapraszamy do tajemniczego świata teatru! Podstaw gry aktorskiej mogą nauczyć się w Fabryce tak samo przedszkolaki jak i dzieci w wieku szkolnym. Natomiast ludziom, dla jakich aktorstwo jest drogą ku przyszłości, pomożemy przygotować się do egzaminów na wyższe uczelnie aktorskie.

Tagi: zajęcia teatralne dla dzieci, zajęcia dla najmłodszych, zajęcia dla dzieci, zabawa w teatr, zajęcia teatralne

Informacje w kategorii: Zajęcia dla dzieci

Urodziny dla dzieci, imprezy okolicznosciowe Poznań


Zabawy, gry i konkursy, pokazy iluzji, eksperymenty naukowe dla dzieci, przedstawienia- możemy przeprowadzić wszędzie, gdzie Państwo sobie życzą. Nasza..

Szkoła HIP-HOP dla dzieci we Wrocławiu


Polecam rozwojowe zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone przez Szkołę Tańca Flashdance w Fabryce Pomysłów i Zabawy! :) HIP-HOP dla dzieci to nie tylko..

Angielski dla maluchów - uczymy przez zabawę Warszawa


Zapraszamy do BimBom gdzie poznasz ofertę nauki języka angielskiego dla dzieci. Szkoła uczy języka angielskiego przez zabawę. Zajęcia odbywają się..

Z sieci

Bielizna dla kobiet w ciąży
Jak wiadomo samopoczucie kobiety w czasie ciąży jest niezwykle ważne. Dobór odpowiedniej bielizny ciążowej sprawi, że..
Skóra pod specjalnym nadzorem
Podczas ciąży w ciele kobiet zachodzi wiele istotnych zmian. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o całe ciało. Na..
Kosmetyki do kąpieli dla niemowląt
Wszystkie kosmetyki przeznaczone dla dzieci mają delikatne składniki myjące, które nie uczulają wrażliwej i cienkiej skóry..
Zdrowa dieta przyszłej mamy
Kobiety w ciąży, które przygotowują się do macierzyństwa najczęściej słyszą m.in. od swoich bliskich, że „powinny..
Jak do picia czystka podejść z głową
Czystek to zioło, które w odpowiedni sposób stosowane doskonale poprawia działanie układu immunologicznego. Zawiera on..
Domowe pieczenie chleba
Domowe pieczenie chleba przez część osób traktowane jest jako hobby, dla innych jest to coś zupełnie zwyczajnego, tak jak..
Ten serwis korzysta z ciasteczek Cookies aby działać poprawnie. Więcej informacji. Rozumiem