Grafika

Zajęcia teatralne dla dzieci we Wrocławiu

Przyjdź ze swoim dzieckiem do Fabryki Pomysłów i Zabaw i pozwól mu odkryć fascynujący świat teatralnej sceny! Jeśli Mała Scena zauroczy Twoją pociechę zapisz ją na cotygodniowe zajęcia - niech rozwija własne aktorskie zdolności pod okiem profesjonalistki - aktorki Lucyny Wróbel.

Zajęcia teatralne dla maluchów to radosna zabawa w teatr a także rewelacyjny trening rozwijający wyobraźnię i twórcze myślenie. Podstawy aktorstwa dla malutkich artystów, pozwalające kształcić umiejętności gry aktorskiej a także ćwiczyć dykcję.Mała Scena dla dzieci od 3 do 5 lat:
Zajęcia teatralne dla maluchów to radosna zabawa w teatr a także rewelacyjny trening rozwijający wyobraźnię a także twórcze myślenie.Mała Scena dla dzieci od 5 do 9 lat:
Podstawy aktorstwa dla malutkich artystów, pozwalające kształcić umiejętności gry aktorskiej a także ćwiczyć dykcję.Zapisy na zajęcia trwają. Liczba miejsc ograniczona. Nie czekaj, zapisz się już dziś!
Zobacz stronę: Zapraszamy do tajemniczego świata teatru! Podstaw gry aktorskiej mogą nauczyć się w Fabryce tak samo przedszkolaki jak i dzieci w wieku szkolnym. Natomiast ludziom, dla jakich aktorstwo jest drogą ku przyszłości, pomożemy przygotować się do egzaminów na wyższe uczelnie aktorskie.

Tagi: zajęcia teatralne dla dzieci, zajęcia dla najmłodszych, zajęcia dla dzieci, zabawa w teatr, zajęcia teatralne

Artykuły w kategorii: Zajęcia dla dzieci

Urodziny dla dzieci, imprezy okolicznosciowe Poznań


Zabawy, gry i konkursy, pokazy iluzji, eksperymenty naukowe dla dzieci, przedstawienia- możemy przeprowadzić wszędzie, gdzie Państwo sobie życzą. Nasza..

Szkoła HIP-HOP dla dzieci we Wrocławiu


Polecam rozwojowe zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone przez Szkołę Tańca Flashdance w Fabryce Pomysłów i Zabawy! :) HIP-HOP dla dzieci to nie tylko..

Angielski dla maluchów - uczymy przez zabawę Warszawa


Zapraszamy do BimBom gdzie poznasz ofertę nauki języka angielskiego dla dzieci. Szkoła uczy języka angielskiego przez zabawę. Zajęcia odbywają się..

Informacje RSS

Bielizna dla kobiet w ciąży
Jak wiadomo samopoczucie kobiety w czasie ciąży jest niezwykle ważne. Dobór odpowiedniej bielizny ciążowej sprawi, że..
Kosmetyki dla dzieci
Należy  pamiętać, aby nie przesadzać z ilością stosowanych kosmetyków u dzieci. Należy zachować umiar szczególnie..
Ciążowa moda
Ciąża to dla kobiety piękny, ale również trudny czas. Wiąże się z wieloma niedogodnościami natury fizycznej, ale..
Jak do picia czystka podejść z głową
Czystek to zioło, które w odpowiedni sposób stosowane doskonale poprawia działanie układu immunologicznego. Zawiera on..
Skóra pod specjalnym nadzorem
Podczas ciąży w ciele kobiet zachodzi wiele istotnych zmian. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o całe ciało. Na..
Letni piknik
Wakacje to nie tylko dłuższe wyjazdy czy urlopy, ale też weekendy oraz popołudnia, które możemy miło spędzić w..
Ten serwis korzysta z ciasteczek Cookies aby działać poprawnie. Więcej informacji. Rozumiem