Grafika

Urodziny dla dzieci, imprezy okolicznosciowe Poznań

Oferujemy wspólne mile chwile zabaw z każdej okazji!Cyrk i Klauni w domu.Zabawy, gry i konkursy, pokazy iluzji, eksperymenty naukowe dla dzieci, przedstawienia- możemy przeprowadzić wszędzie, gdzie Państwo sobie życzą. Nasza oferta skierowana jest do przedszkoli, szkol i klubów, agencji artystycznych, firm, jak i osób prywatnych. Możemy zorganizować takie przyjecie w domu czy mieszkaniu czy w wynajętej sali. Gwarantujemy dużo dobrej rozrywki , śmiechu i miłych wspólnie spędzonych chwil. Na pewno wszyscy będą w 100% zadowoleni. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez na których wszyscy się dobrze bawią, zarówno dzieci jaki dorośli.

Oczywiście nieodzowna atrakcja naszych programów jest fakt, ze występujemy jako klauni, milo bawiący się z dziećmi i dorosłymi. W naszych przyjęciach zawsze wszyscy maja świetna zabawę, dużo śmiechu i pozostawiamy niezapomniane chwile wspólnej wspanialej zabawy.Hitem zawsze są modelowane z balonów zwierzaczki, kwiatki itp.Konkretna ofertę przygotowujemy do Państwa na Wasze zamówienie i gwarantujemy pełna satysfakcje z naszych usług.Kontakt: Arteventy
arteventy@arteventy.pl
tel.888915596
www.arteventy.pl

Tagi: zabawy dla dzieci, imprezy dla dzieci, organizacja imprez, organizacja urodzin, przyjęcia urodzinowe dla dzieci

Wpisy w tej kategorii: Zajęcia dla dzieci

Zajęcia teatralne dla dzieci we Wrocławiu


Zapraszamy do tajemniczego świata teatru! Podstaw gry aktorskiej mogą nauczyć się w Fabryce zarówno przedszkolaki jak również dzieci w wieku szkolnym...

Szkoła HIP-HOP dla dzieci we Wrocławiu


Polecam rozwojowe zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone przez Szkołę Tańca Flashdance w Fabryce Pomysłów i Zabawy! :) HIP-HOP dla dzieci to nie tylko..

Angielski dla maluchów - uczymy przez zabawę Warszawa


Zapraszamy do BimBom gdzie poznasz ofertę nauki języka angielskiego dla dzieci. Szkoła uczy języka angielskiego przez zabawę. Zajęcia odbywają się..

Informacje RSS

Bielizna dla kobiet w ciąży
Jak wiadomo samopoczucie kobiety w czasie ciąży jest niezwykle ważne. Dobór odpowiedniej bielizny ciążowej sprawi, że..
Skóra pod specjalnym nadzorem
Podczas ciąży w ciele kobiet zachodzi wiele istotnych zmian. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o całe ciało. Na..
Kosmetyki do kąpieli dla niemowląt
Wszystkie kosmetyki przeznaczone dla dzieci mają delikatne składniki myjące, które nie uczulają wrażliwej i cienkiej skóry..
Zdrowa dieta przyszłej mamy
Kobiety w ciąży, które przygotowują się do macierzyństwa najczęściej słyszą m.in. od swoich bliskich, że „powinny..
Jak do picia czystka podejść z głową
Czystek to zioło, które w odpowiedni sposób stosowane doskonale poprawia działanie układu immunologicznego. Zawiera on..
Domowe pieczenie chleba
Domowe pieczenie chleba przez część osób traktowane jest jako hobby, dla innych jest to coś zupełnie zwyczajnego, tak jak..
Ten serwis korzysta z ciasteczek Cookies aby działać poprawnie. Więcej informacji. Rozumiem