Grafika

Szkoła HIP-HOP dla dzieci we Wrocławiu

Szkoła Flashdance funkcjonuje we Wrocławiu już wiele lat oferując zajęcia taneczne nie tylko HIP-HOP, ale również taniec towarzyski, taniec ślubny, disco, breakdance.
Aby zapoznać się ze szczegółami zapraszmy na stronę www.flashdance.pl. Polecam rozwojowe zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone przez Szkołę Tańca Flashdance w Fabryce Pomysłów i Zabawy! :) HIP-HOP dla dzieci to nie tylko doskonała zabawa i nauka tańca, ale również doskonałe zajęcia, które zapewnią ruch Twojemu dziecku i poprawią jego koordynacje ruchowe. Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko doskonale się bawiło i spędzało więcej czasu ze swoimi rówieśnikami w kreatywny sposób, to zapraszamy wszystkich chętnych do naszej szkoły w Fabryce Pomysłów i zabawy.Zajęcia taneczne skierowane do dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z tańcem nowoczesnym. Najlepsi będą mieli możliwość awansowania do zajęć klubowych i startować w turniejach tańca lub w pokazach.Zajęcia te prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów ze Szkoły Tańca Flashdance, którzy od wielu lat trenują zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych.

Słowa kluczowe: taniec dla dzieci, szkoła tańca, zajęcia taneczne dla dzieci, zajęcia dla dzieci, hip-hop dla dzieci

Artykuły w kategorii: Zajęcia dla dzieci

Zajęcia teatralne dla dzieci we Wrocławiu


Zapraszamy do tajemniczego świata teatru! Podstaw gry aktorskiej mogą nauczyć się w Fabryce zarówno przedszkolaki jak również dzieci w wieku szkolnym...

Urodziny dla dzieci, imprezy okolicznosciowe Poznań


Zabawy, gry i konkursy, pokazy iluzji, eksperymenty naukowe dla dzieci, przedstawienia- możemy przeprowadzić wszędzie, gdzie Państwo sobie życzą. Nasza..

Angielski dla maluchów - uczymy przez zabawę Warszawa


Zapraszamy do BimBom gdzie poznasz ofertę nauki języka angielskiego dla dzieci. Szkoła uczy języka angielskiego przez zabawę. Zajęcia odbywają się..

Wiadomości z sieci

Ciążowa moda
Ciąża to dla kobiety piękny, ale również trudny czas. Wiąże się z wieloma niedogodnościami natury fizycznej, ale..
Wypowiadamy walkę rozstępom
Rozstępy to zmora wielu kobiet, która dotyka je bez względu na wiek, wagę czy też kondycję. Najczęściej zmagają się z..
Bielizna dla kobiet w ciąży
Jak wiadomo samopoczucie kobiety w czasie ciąży jest niezwykle ważne. Dobór odpowiedniej bielizny ciążowej sprawi, że..
Zdrowa dieta przyszłej mamy
Kobiety w ciąży, które przygotowują się do macierzyństwa najczęściej słyszą m.in. od swoich bliskich, że „powinny..
Skóra pod specjalnym nadzorem
Podczas ciąży w ciele kobiet zachodzi wiele istotnych zmian. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o całe ciało. Na..
Kosmetyki do kąpieli dla niemowląt
Wszystkie kosmetyki przeznaczone dla dzieci mają delikatne składniki myjące, które nie uczulają wrażliwej i cienkiej skóry..
Ten serwis korzysta z ciasteczek Cookies aby działać poprawnie. Więcej informacji. Rozumiem