Grafika

Szkoła HIP-HOP dla dzieci we Wrocławiu

Szkoła Flashdance funkcjonuje we Wrocławiu już wiele lat oferując zajęcia taneczne nie tylko HIP-HOP, ale również taniec towarzyski, taniec ślubny, disco, breakdance.
Aby zapoznać się ze szczegółami zapraszmy na stronę www.flashdance.pl. Polecam rozwojowe zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone przez Szkołę Tańca Flashdance w Fabryce Pomysłów i Zabawy! :) HIP-HOP dla dzieci to nie tylko doskonała zabawa i nauka tańca, ale również doskonałe zajęcia, które zapewnią ruch Twojemu dziecku i poprawią jego koordynacje ruchowe. Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko doskonale się bawiło i spędzało więcej czasu ze swoimi rówieśnikami w kreatywny sposób, to zapraszamy wszystkich chętnych do naszej szkoły w Fabryce Pomysłów i zabawy.Zajęcia taneczne skierowane do dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z tańcem nowoczesnym. Najlepsi będą mieli możliwość awansowania do zajęć klubowych i startować w turniejach tańca lub w pokazach.Zajęcia te prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów ze Szkoły Tańca Flashdance, którzy od wielu lat trenują zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych.

Frazy: taniec dla dzieci, szkoła tańca, zajęcia taneczne dla dzieci, zajęcia dla dzieci, hip-hop dla dzieci

Wpisy w tej kategorii: Zajęcia dla dzieci

Zajęcia teatralne dla dzieci we Wrocławiu


Zapraszamy do tajemniczego świata teatru! Podstaw gry aktorskiej mogą nauczyć się w Fabryce zarówno przedszkolaki jak również dzieci w wieku szkolnym...

Urodziny dla dzieci, imprezy okolicznosciowe Poznań


Zabawy, gry i konkursy, pokazy iluzji, eksperymenty naukowe dla dzieci, przedstawienia- możemy przeprowadzić wszędzie, gdzie Państwo sobie życzą. Nasza..

Angielski dla maluchów - uczymy przez zabawę Warszawa


Zapraszamy do BimBom gdzie poznasz ofertę nauki języka angielskiego dla dzieci. Szkoła uczy języka angielskiego przez zabawę. Zajęcia odbywają się..

Aktualności RSS

Bielizna dla kobiet w ciąży
Jak wiadomo samopoczucie kobiety w czasie ciąży jest niezwykle ważne. Dobór odpowiedniej bielizny ciążowej sprawi, że..
Kosmetyki dla dzieci
Należy  pamiętać, aby nie przesadzać z ilością stosowanych kosmetyków u dzieci. Należy zachować umiar szczególnie..
Ciążowa moda
Ciąża to dla kobiety piękny, ale również trudny czas. Wiąże się z wieloma niedogodnościami natury fizycznej, ale..
Jak do picia czystka podejść z głową
Czystek to zioło, które w odpowiedni sposób stosowane doskonale poprawia działanie układu immunologicznego. Zawiera on..
Skóra pod specjalnym nadzorem
Podczas ciąży w ciele kobiet zachodzi wiele istotnych zmian. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o całe ciało. Na..
Letni piknik
Wakacje to nie tylko dłuższe wyjazdy czy urlopy, ale też weekendy oraz popołudnia, które możemy miło spędzić w..
Ten serwis korzysta z ciasteczek Cookies aby działać poprawnie. Więcej informacji. Rozumiem