Grafika

Szkoła HIP-HOP dla dzieci we Wrocławiu

Szkoła Flashdance funkcjonuje we Wrocławiu już wiele lat oferując zajęcia taneczne nie tylko HIP-HOP, ale również taniec towarzyski, taniec ślubny, disco, breakdance.
Aby zapoznać się ze szczegółami zapraszmy na stronę www.flashdance.pl. Polecam rozwojowe zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone przez Szkołę Tańca Flashdance w Fabryce Pomysłów i Zabawy! :) HIP-HOP dla dzieci to nie tylko doskonała zabawa i nauka tańca, ale również doskonałe zajęcia, które zapewnią ruch Twojemu dziecku i poprawią jego koordynacje ruchowe. Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko doskonale się bawiło i spędzało więcej czasu ze swoimi rówieśnikami w kreatywny sposób, to zapraszamy wszystkich chętnych do naszej szkoły w Fabryce Pomysłów i zabawy.Zajęcia taneczne skierowane do dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z tańcem nowoczesnym. Najlepsi będą mieli możliwość awansowania do zajęć klubowych i startować w turniejach tańca lub w pokazach.Zajęcia te prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów ze Szkoły Tańca Flashdance, którzy od wielu lat trenują zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych.

Słowa kluczowe: taniec dla dzieci, szkoła tańca, zajęcia taneczne dla dzieci, zajęcia dla dzieci, hip-hop dla dzieci

Artykuły w kategorii: Zajęcia dla dzieci

Zajęcia teatralne dla dzieci we Wrocławiu


Zapraszamy do tajemniczego świata teatru! Podstaw gry aktorskiej mogą nauczyć się w Fabryce zarówno przedszkolaki jak również dzieci w wieku szkolnym...

Urodziny dla dzieci, imprezy okolicznosciowe Poznań


Zabawy, gry i konkursy, pokazy iluzji, eksperymenty naukowe dla dzieci, przedstawienia- możemy przeprowadzić wszędzie, gdzie Państwo sobie życzą. Nasza..

Angielski dla maluchów - uczymy przez zabawę Warszawa


Zapraszamy do BimBom gdzie poznasz ofertę nauki języka angielskiego dla dzieci. Szkoła uczy języka angielskiego przez zabawę. Zajęcia odbywają się..

Z internetu

Pierwsza kąpiel
Przez całe dziewięć miesięcy naturalnym środowiskiem życia naszego maluszka jest woda w łonie matki. Nic więc dziwnego,..
Skóra pod specjalnym nadzorem
Podczas ciąży w ciele kobiet zachodzi wiele istotnych zmian. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o całe ciało. Na..
Letni piknik
Wakacje to nie tylko dłuższe wyjazdy czy urlopy, ale też weekendy oraz popołudnia, które możemy miło spędzić w..
Domowe pieczenie chleba
Domowe pieczenie chleba przez część osób traktowane jest jako hobby, dla innych jest to coś zupełnie zwyczajnego, tak jak..
Pełna wdzięku w karnawale za sprawą bielizny
Elegancka i zmysłowa bielizna powinna być dla Ciebie prawdziwą tajną bronią w okresie karnawału. Dzięki niej będziesz..
Bielizna dla kobiet w ciąży
Jak wiadomo samopoczucie kobiety w czasie ciąży jest niezwykle ważne. Dobór odpowiedniej bielizny ciążowej sprawi, że..
Ten serwis korzysta z ciasteczek Cookies aby działać poprawnie. Więcej informacji. Rozumiem